UPOZORNĚNÍ!!! V době od 4.2.2021do 21.2.2021 bude z provozních důvodů expedice přerušena.

Lepička s bočním nanašením 88411 - A4

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Vyprodáno
Cena 91 189,26 Kč bez DPH
110 339 Kč    
Kód produktu FA-88411-A4
Kategorie Lepičky
 
Lepička DIGIBIND 88411 disponuje nejen nasekávacím nožem pro zdrsnění hřbetu bloku, ale i frézou která hřbet odfrézuje a tím otevře vlákno papíru pro důkladné nasáknutí lepidla. Tento postup garantuje dobrou pevnost lepené brožury a umožňují vazbu nejen z volných listů, ale i zpracování knihařských složek. Výška odfrézování je 2 mm. V případě potřeby, např. při výrobě trhacích bloků bez obálky, lze frézu a lis obálky vypnout.

Stroj je vybaven ovládacím panelem s integrovaným počítadlem cyklů a autodiagnostikou, na kterém obsluha pohodlně provádí nastavení stroje. Nanášení lepidla je zajištěno dvěma válci a jedním stíracím plus samostaným systémem bočního nanášení lepidla.

Délku nanášení lepidla je možno naprogramovat na obou koncích bloku a vyhnout se tak přetékaní lepidla přes okraj. Zalisování obálky je prováděno motoricky po dojezdu bloku nad ručni založenou obálku. Lisovací sílu bočních lisovacích čelistí lze snadno nastavit na ovládacím panelu dle druhu papíru a tloušťky brožury.

Dobu lisování obálky lze taktéž nastavit časovým spínačem. Součástí lisu obálky jsou 2 otočné knoflíky, které umožňují snadné nastavení výšky lisu obálky na levé i pravé straně a tím určit míru přítlaku obálky na hřbet bloku. Tímto nastavením lze docílit ostré hrany vazby. Produkční rychlost je automaticky nastavena v závislosti na tloušťce bloku a teplotě lepidla. Model DIGIBIND 88411 je navíc vybaven bočním nanášením lepidla dle tloušťky bloku a to za pomocí automaticky nastavitelnýchi kolečeček. Boční nanášení má oddělenou nádobu s lepidlem, takže je možno použít jiný druh pro hřbet i pro boky. Výkonná vývěva, umístěná ve stojanu stroje odsává papírový obrus z frézy.

- Maximální déĺka svazku 320 mm

- Typ tavného lepidla - HOT MELT

- Kapacita až 200 vazeb / hodinu

Záruka (měs) 24
Regulace teploty Ano
Rozměr (mm) 1350 x 560 x 990
Barva šedá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: