UPOZORNĚNÍ!!! V době od 4.2.2021do 21.2.2021 bude z provozních důvodů expedice přerušena.

Tepelný lis Beta Maxi A2 - 42 x 60 cm

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Vyprodáno
Cena 80 734,71 Kč bez DPH
97 689 Kč    
Kód produktu O-MAXI-A2
Značka ADKINS
Kategorie Manuální
 
Adkins Beta Maxi Press je více než 25 let předním tepelným lisem na trhu a tepelná deska velikosti A2 tohoto modelu je ideální pro uživatele, kteří vyžadují větší lisovací schopnosti.

Základem našich lisů Beta Press je odlitý hliníkový rám LM6, který poskytuje nejvyšší a nejkonzistentnější tlak na trhu a navíc vynikající pevnost stroje a trvanlivost i v těch nejnáročnějších prostředích.

Ovládání výkyvné hlavy umožňuje snadné a přesné umístění vašeho oděvu a přepravy a poskytuje uživateli nejbezpečnější způsob ovládání.

Robustní, snadno použitelný ovládací panel dotykového panelu LED usnadňuje nastavení času a teploty a jemné ovládání tlaku potřebné pro mnoho dnešních technicky pokročilých přenosových fólií a papírů je dosaženo pomocí dotykového ovládání teploty a časovače. Technické řešení umožňuje použití i náročných fólií Forever DARK A+B.

Bezpečnost je prvořadá a vestavěné tepelné vypnutí topného článku vypne napájení topného článku, pokud teplota přesáhne 235 ° C +/- 15 ° C . Vyrobeno a testováno, aby vyhovovalo bezpečnostním předpisům ES. Označení CE.

BEZPEČNOST- Bezpečnost obsluhy je nezbytná v jakémkoli výrobním prostředí a řada Beta Maxi je vybavena samosvornou bezpečnostní západkou. Západka bezpečně zajišťuje lis v otevřené poloze, když se nepoužívá, a když je v uzavřené poloze, zajišťuje tepelnou desku uzavřenou, což zajišťuje bezpečnost obsluhy i při vysokotlakém provozu.

ROBUSTNÍ ŠASÍ- Páteří řady Beta je litý hliníkový rám, proto k tomu používáme nejkvalitnější hliník třídy LM6, který odpovídá britskému standardu 1490 LM6. Tento silný základ znamená vynikající sílu jádra, která umožňuje Beta Maxi Press poskytovat bezkonkurenční, ale nekonečně regulovatelné úrovně tlaku.

OTEVŘENÍ TEPELNÉ DESKY DO STRANY- Ovládání výkyvné hlavy řady Beta Maxi odhaluje celou spodní pracovní plochu. To má výhodu spočívající v tom, že se vyhřívaná horní deska pohybuje mimo oblast nakládání textilu, čímž se minimalizuje riziko pro obsluhu. Díky tomu je Maxi jedním z nejjednodušších tepelných lisů, které přesně umístí váš oděv a přenos.

Záruka (měs) 24
Rozměr (mm) 600 x 420
Max formát A2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: