UPOZORNĚNÍ!!! V době od 4.2.2021do 21.2.2021 bude z provozních důvodů expedice přerušena.

Tiskárna OKI Pro 9541 WT CMYK + bílá

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Vyprodáno
Cena 231 792,56 Kč bez DPH
280 469 Kč    
Kód produktu OKI-PRO9541WT
Značka OKI EUROPE
Kategorie Tiskárny
 
Jako první ve své kategorii nabízí tiskárna Pro9541WT digitální tisk na přenosová média a sítotisk v 5 barvách (CMYK + bílá) . Jednoprůchodový pětibarevný tisk na přenosová média Tisk „pravé“ černé, brilantní bílé a zářivých barev CMYK zajišťuje jasné a zřetelné výsledky podle vašich potřeb.

- Flexibilní manipulace s médii včetně bannerů s délkou až 1,3 m
- Tisk a nanášení téměř na cokoli
- Není třeba žádné stříhání ani odstraňování zbytků, své návrhy můžete přenášet na široké spektrum textilií a předmětů s tvrdým povrchem
- Revoluční alternativa sítotisku
- Nová cenově příznivá služba pro zákazníky pomůže rozvoji vašeho podnikání a růstu zisku

Tiskárna Pro9541WT nabízí jako první v oboru digitální tisk na přenosová média ve formátu A3+ (329 mm x 483 mm). Toto inovativní zařízení nabízí jednoprůchodovou pětibarevnou technologii tisku se speciálním složením toneru. Dokáže tak nabídnout „pravou“ černou a zářivé barvy CMYK. Pomocí unikátní funkce přetisku bílé lze dosáhnout jemnějších, přesnějších detailů grafiky na tmavých pozadích. Na rozdíl od konkurenčních modelů umožňuje tiskárna Pro9541WT tisk v rozlišení 1200 x 1200 dpi, což z ní dělá skvělou komerční tiskárnu a volbu pro trh tisku na propagační předměty.

Pětibarevný jednoprůchodový tisk na přenosová média – tisk „pravé“ černé, brilantní bílé a zářivých barev CMYK pro jasné a zřetelné výsledky na vyžádání Pro9541WT je cenově dostupná tiskárna pro digitální tisk na přenosová média s nízkými celkovými náklady na vlastnictví. Tiskne brilantní barvy, neprůhlednou bílou a pravou černou... A to vše najednou v jediném průchodu. Tiskárna Pro9541WT umožňuje uživatelům dosahovat dalších úspor nákladů a zářivých výsledků díky schopnosti využívat pravou černou (K) namísto černé složené z několika barev (CMY) a funkci přetisku bílé, se kterou lze dosahovat jemnější a přesnější grafiky i textu. Pro9541WT představuje rychlou a snadno použitelnou alternativu sítotisku a přímého tisku na látku a dokonale se hodí pro výrobu menších sérií textilu a zboží na přání.

Záruka (měs) 24
Barva šedo-bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: