UPOZORNĚNÍ!!! V době od 4.2.2021do 21.2.2021 bude z provozních důvodů expedice přerušena.

Zátiší s pivoňkami (40 x 50 cm)

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 
Malování podle čísel od SCHIPPER - to je skvělá zábava s dokonalým výsledkem! Vymalovaný obraz má charakter skutečné malby.
Dostupnost Na dotaz
Cena 660,33 Kč bez DPH
799 Kč    
Kód produktu 609130558
Značka Schipper
Kategorie Květiny a rostliny
 

Předloha "Zátiší s pivoňky" má hmatatelnou a viditelnou plátěnou strukturu, která propůjčí hotovému obrazu lepší vizualizaci a zdůrazní jeho osobitý charakter. Pivoňka je součástí tradiční farmářské zahrady, protože v křesťanském jazyce symbolizuje spásu, bohatství a krásu. V moderním a klasickém malířství je žádaným tématem na malování zejména pro její nádherné, neobyčejně velké květy. Zvěst o její léčivé síle setrvala od starověku až do 19. století a byla pokládána za účinný prostředek proti nemoci dna a ženským nemocem.

Rozměr obrazu: 40 x 50 cm

Balení „Zátiší s pivoňky“ obsahuje:

  • 36 akrylových barev v uzavíratelných nádobkách s dobrou krycí schopností. Barvy jsou ředitelné vodou a rychle schnou. Není potřeba navzájem míchat nebo kombinovat, veškeré odstíny jsou již harmonicky sladěné a hotově namíchané.
  • Obrázek zalisovaný v stabilním malířském kartonu s lněnou strukturou, na kterém jsou vyznačeny exaktní tenké linky s dobře čitelnými čísly.
  • Jemný malířský štětec.
  • Kontrolní list.
  • Jednoduchý návod k malování.

Malování podle čísel od SCHIPPER - to je skvělá zábava s dokonalým výsledkem! Vymalovaný obraz má charakter skutečné malby.

Rozměr 40 x 50 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: