Malování podle čísel SCHIPPER

SCHIPPER – nejkvalitnější obrazy

Německá firma SCHIPPER je v tomto oboru pojem. Samotné malování podle čísel vzniklo v USA, pan Schipper se stal cca před 45 lety prvním německým výrobcem a systém malování během let tak zdokonalil, že je dnes nejkvalitnější v Evropě. Obrazy od SCHIPPERA nemůžete srovnávat s dalšími (levnějšími) výrobci. Při pohledu na dokončený obraz je těžké poznat, že byl vytvořen touto metodou.

Barvy už máte namíchané a harmonicky sladěné přesně pro daný obraz. Každý motiv má totiž vlastní odstíny barev. Připravit obraz pro tuto techniku je velmi náročné, je to spousta ruční práce velmi talentovaných umělců a grafiků. I proto jsou ceny obrazů vyšší. U SCHIPPERA dosáhnete shodného výsledku, jaký je na obalu obrazu, podle kterého malujete.

 

Co je malování podle čísel

Malování podle čísel je způsob, jak může každý sám z nás namalovat opravdu krásný obraz. Podle jednoduchého návodu vybarvujete jednotlivé kousky označené čísly. Ke každému číslu je přiřazena barva, kterou daný kousek přesně vybarvíte. Barvy jsou součástí balení ke každému obrázku. Malování podle čísel má dlouholetou tradici, ale německá firma SCHIPPER jej zdokonalila tak, že výsledný obrázek je úchvatný. Těžko byste uvěřili, že můžete sami něco takového namalovat.

 

Co vám malování podle čísel přinese

Původně bylo malování podle čísel určeno dětem, ale vyvinulo se tak, že si jej užívají hlavně dospělí. Malování přináší klid a zastavení myšlenek, malíř se plně koncentruje a svým způsobem i medituje. Relaxujete a máte čas pro sebe. V dnešní době počítačů a telefonů je to způsob, jak se příjemně zklidnit. Kromě toho budete mít pocit, že jste dokázali něco krásného vytvořit. Velmi zajímavé je i to, jak se před vámi každým vybarveným políčkem pomalu odkrývá celý obraz. Je to vzrušující a proto má většina hobby malířů větší radost ze samotného malování, než z krásného dokončeného díla.

 

Jaké jsou motivy a formáty

SCHIPPER nabízí velmi široký výběr nejrůznějších motivů. Na levé straně vidíte jednotlivé kategorie, které jsou postupně doplňovány novinkami. Můžete si vybrat obrazy s oblíbenými motivy – pohádkové motivy, květiny a rostliny, krajina, příroda, zvířata, historické motivy, africké motivy, dětské motivy, znamení zvěrokruhu i tzv. obrazy slavných malířů (obrazy Leonarda da Vinciho, Vincenta van Gogha, Gustava Klimta aj.).

Můžete si také vybrat z různých formátů – široký, vysoký, quattro, triptych, diptych, polyptych nebo panorama. Součástí balení je jemný štětec, akrylové barvy v malých uzavíratelných nádobkách, kontrolní list i malířský karton s plátěnou strukturou. Dokoupit pak můžete rámy, speciální štětce, či závěrečný lak na akryl.

Hotový obraz si zasaďte do rámu a získáte krásnou dekoraci nebo originální dárek. I když si myslíte, že jste antitalent na malování, pomocí tohoto systému dokážete nakreslit neuvěřitelně krásná umělecká díla. Užijte si to!

 

 

Stránka 1 z 5 - 70 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 70 položek celkem